top of page

MEJTA

 
 
Se jménem Jaroslav Mejta jsou dnes spojovány osobnosti  z oblasti kultury, politiky, podnikání, sportu, ale i běžného života.

FASHION FOR MEN

DSC_4520_edited.jpg

Historie společnosti

 

Společnost MEJTA s.r.o., jejímž zakladatelem je právě pan Jaroslav Mejta, působí na trhu již dvě desetiletí.
 
Návrhy módního oblečení pro manažery, podnikatele i osobnosti veřejného života ho staví do pozice módního tvůrce, který si zvolil cestu oblékat všechny muže, jež chtějí zdůraznit svůj styl, šarm, a vše, co je právě módní a nepřehlédnutelné. Jeho oděv vyniká perfektním krejčovským zpracováním a dokonalým vzhledem, který svého nositele výrazně odlišuje.

 

 

ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ

 

BESPOKE
- metoda šití obleku opravdu na míru.
 

Za dobu svého působení jsme se vypracovali na špičku v oboru zakázkového krejčovství a své zákazníky obsluhujeme téměř po celém území České republiky. Více informací ZDE.

MADE-TO-MEASURE
- metoda výroby obleku, kde již existuje střih, a tento střih je upraven podle rozměrů zákazníka 
 

Za dobu svého působení jsme se vypracovali na špičku v oboru zakázkového krejčovství a své zákazníky obsluhujeme téměř po celém území České republiky. Více informací ZDE.

 

 

FIREMNÍ ODÍVÁNÍ

 

V osobním kontaktu  je  jedním  z nejpůsobivějších, stylové firemní odívání.
 

tj. šití  firemních a profesních oděvů a vysokoškolských talárů. Dle požadavku zákazníka – firmy jsme schopni navrhnout jednotný styl firemního oblečení a  zakázku kompletně realizovat. Samozřejmostí je servis přímo u zákazníka. Více informací ZDE.

KONFEKCE

 

Veškerou konfekci nabízíme pro všechny typy postav od velikostí 44 až 68 a i tyto Vám upravíme na míru.
 

je součástí krejčovského salónu v centru Zlína a doplňuje zakázkovou výrobu o konfekční oděvy značek  BUGATTI, DIGEL, MEYER, CASA MODA a pánskou obuv RICCARDO a samozřejmě o oděvní doplňky.

bottom of page